Aktualności

ZAJECIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 SKE Pracownia komputerowa z projektu MENiS

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJECIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Zajęcia pozalekcyjne 2016/2017            

 

 

Zajęcia pozalekcyjne

Terminy realizacji

  sale

Blacha Anna

 

Koło sportowe

Poniedziałek 14.30 – 15.15

SG

Błaszkowska Maria

Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do konkursów

Czwartek 15.15 – 16.00

5

Cieśla Ewa

 

Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do konkursów

Wtorek 14.30 – 15.15

10a

Czech-Chołuj E.

Zajęcia plastyczno - techniczne

Poniedziałek 12.30 – 13.15

7/8

Dwornik K

Praca z uczniami sprawiającymi trudności wychowawcze

Piątek 13.00 – 13.45

Pok.

pedag.

Fabiańska B.

     

Góral -Wojtalik J.

Koło literacko – teatralne dla klas 4 - 6

Wtorek 14.35 – 15.20

10

Grzelak Izabela

Gry i zabawy z językiem polskim oraz matematyką dla klas 2 (dla uczniów zdolnych)

Czwartek 14.35 – 15.20

4

Harnowska Anna

Szach – mat kl. 2 - 3

Środa 8.50 – 9.35

14

Kapera Maciej

   

 

Karczmarska B.

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek 16.30 - 17.15

czytelnia

Kempa Adam

 

 

 

Kilińska A.

Zabawy ruchowe kl. 1-3 (usprawnianie motoryki dużej)

wtorek 14.15 - 15.00

forum

Kołacz Bożena

Przygotowanie do konkursów dla klas 2 - 3

czwartek 9.40 kl.3

czwartek 11.35 kl.2

1

7/8

Kowalczyk M.

Ortografia z komputerem dla kl.3

Piątek 8.00 – 8.45

czytelnia

Kozik Alicja

Zajęcia reedukacyjne kl. 1

Czwartek 15.20 – 16.25

8

Kuchta Joanna

Zajęcia edukacyjne

Piątek 9.45 – 10.30

 

Maciejewska I.

Zajęcia komputerowe

Piątek 9.45 – 10.30

13

Okła Wioletta

Koło zainteresowań z religii

Poniedziałek 11.35 – 12.20

7/8

Paprocka Anna

Historia kl.6

 

6a – piątek 8.00

6b – wtorek 8.00

6c – poniedziałek 8.00

20

Pełnia –Iwanicka Beata

Zajęcia plastyczno - przyrodnicze

   

Pełnia –Iwanicka Ewa

Koło matematyczne – przygotowanie do konkursów

Wtorek 14.35 – 15.20

4a

Sadowska – Martyka A.

 

   

Sawicka Agnieszka

Zajęcia z uczniami zdolnymi

Poniedziałek 14.30 – 15.15

6

Smolińska Karolina

Zajęcia muzyczne

Czwartek 14.30 – 15.15

20

Stojecka W.

Zajęcia techniczne

Piątek 16.00 – 16.45

 

Studzińska Hanna

Zajęcia z języka angielskiego kl. 1a

Środa 10.40 – 11.25

 

Szeląg Tomasz

Zajęcia sportowe

Środa 10.40 - 11.25

 

Tulisow J.

Poznaj Warszawę

Piątek 12.00 – 12.45

 

Urban Monika

Przygotowanie do konkursów z języka angielskiego

Czwartek 14.30 – 15.15

9

Wiśniowska Agnieszka

Klub Młodego Czytelnika

Wtorek 11.00 – 11.45

 

Wojda Elżbieta

Zabawy z matematyką - przygotowanie do konkursów

Czwartek 13.40 - 14.25

4a

Wolanin-Łubkowska D.

Zajęcia z uczniami zdolnymi -przygotowanie do konkursów

 

Środa 13.40 – 14.25

9

Zatryb Maria

Koło biblijno - teatralne

Środa 13.40 - 14.25

 

Zielińska Agnieszka

Koło przyrodnicze

Piątek  12.40 – 13.25

2

Zielińska Barbara

Gazetka szkolna

Poniedziałek 15.30 – 16.15

11

Żmijewska Bożena

Zajęcia z uczniami zdolnymi

Czwartek 14.30 – 15.15

3

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 81
    ul.Puszczyka 6
    02-785 Warszawa
  • /fax 022-643-60-26

Galeria zdjęć