Profil szkoły Historia Przesłanie wychowawcze szkoły Misja i wizja szkoły Model absolwenta Kronika szkolna 1977-2007 COMENIUS 1 Szkola widziana oczami nauczycieli

Misja i wizja szkoły

Misja  i wizja szkoły

Najwyższym dobrem dla naszej szkoły jestUCZEŃ, który w atmosferze i przy wzajemnej akceptacji zwiększa swoje szanse naosiągnięcie sukcesów w przebiegu kariery szkolnej.

Przygotowujemy do aktywnego świadomego funkcjonowania we współczesnym świecie, kierując się  uniwersalnymi wartościamitakimi jak : dobro,   miłość,   uczciwość, odpowiedzialność.

Spełniając oczekiwanie środowiska,kształcimy w duchu uniwersalnych wartości absolwenta kreatywnego  i przedsiębiorczego,  aby mógł aktywnie, świadomie i pięknie żyć we współczesnymświecie.

Organizujemy nauczanie i wychowanie zgodniez duchem czasu w celu dobrego przygotowania młodego człowieka do samodzielnegofunkcjonowania we współczesnej rzeczywistości.

Naszym przesłaniem jest wykreowanieabsolwenta o wszechstronnie wykształconej osobowości i umiejętnościach takich,które zapewniają mu odpowiednie miejsce w otaczającej rzeczywistości. Jesteśmypo to, aby wychowywać, uczyć i przygotowywać do zdobywania wiedzy i realizacjiw dorosłym życiu. Kierujemy się wiedzą, doświadczeniem i intuicją w dążeniu doosiągnięcia celu, którym jest człowiek aktywny, otwarty, samodzielny,potrafiący odnaleźć się w otaczającym świecie.

Wybory do samorządu szkolnego

Dzień nauczyciela w naszej szkole