Aktualności

Partners


Sobota 24.07.2021

Witamy w EduPage!

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, zmiany w zastępstwach, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

 Informacje dotyczące zmian w obsłudze i wypłacie świadczeń z Programu Dobry Start (tzw. 300+)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LATO W MIEŚCIE 

Witamy, w załączniku znajdą Państwo szczegółówy harmonogram Akcji Lato w Mieście . Organizatorzy Akcji zastrzegają sobie prawo do zmiany harmonogramu dnia z przyczyn od nich nie zależnych . 

 

LATO_W_MIESCIE_GRAFIK.doc

List_do_dyrektorow__nauczycieli__rodzicow_i_uczniow.pdf

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Warszawska Akcja "Lato w Mieście" 28 czerwca – 31 sierpnia 2021 r.

Od 1 czerwca 2021 rruszają zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście”. Tak jak co roku, w okresie wakacji, warszawscy uczniowie oraz dzieci mieszkające w stolicy, będą miały zapewnioną opiekę oraz zajęcia dostosowane do obecnie panującej sytuacji epidemicznej.

Podczas 9 jednotygodniowych turnusów na dzieci czeka w tym roku 160 Feryjnych Placówek Edukacyjnych (FPE), w tym 11 w szkołach specjalnych.  

Jak się zapisać?

Zapisy do Akcji „Lato w Mieście” 2021, przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń dostępnego pod adresem: www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl rozpoczną się 1 czerwca 2021 r. od godziny 12:00 i potrwają do 11 czerwca 2021 r..

Rodzice dzieci rejestrują się w systemie za pomocą numeru pesel dziecka, następnie samodzielnie tworzą hasło. Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze turnusów wakacyjnych należy wskazać preferowane szkoły (od najbardziej do najmniej). Można wybrać dowolną liczbę szkół na każdy z 9 jednotygodniowych turnusów, który trwa od poniedziałku do piątku.

Listy zakwalifikowanych dzieci zostaną opublikowane 14 czerwca 2021 r. o godzinie 16.00.

Kolejnym krokiem jest dokonanie opłaty za wyżywienie i opiekę. Od 15 czerwca 2021 r. od godz. 8.00 do 21 czerwca 2021 r. do godz. 12.00, należy złożyć potwierdzenie dokonania opłat lub zaświadczenie o zwolnieniu z opłat wraz z wydrukiem karty kwalifikacyjnej i załącznikami (do pobrania z systemu) w każdej ze szkół, do której dziecko zostało zakwalifikowane. Ostateczną decyzję o przyjęciu dziecka do Akcji podejmuje organizator wypoczynku.

Przed wypełnieniem karty kwalifikacyjnej należy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem zapisów, które dostępne będą m.in. na stronie www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

Feryjne Placówki Edukacyjne

Podobnie jak w minionych latach FPE będą działać przez pięć dni w tygodniu, w godzinach od 7:00-8:00 do 16:00-17:00, zapewniając opiekę uczniom warszawskich szkół oraz dzieciom mieszkającym
w Warszawie.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Rodzice wnoszą opłaty za posiłki oraz opiekę w Feryjnych Punktach Edukacyjnych. Opłata wynosi 10 zł dziennie za dwa posiłki w tym jeden ciepły oraz 10 zł dziennie za opiekę. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły, są zwolnieni z opłat za opiekę oraz wyżywienie również podczas wakacji.

Warszawska Akcja „Lato w mieście” 2021 jest organizowana w reżimie sanitarnym zgodnie z obostrzeniami wynikającymi z „Wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży w 2021 roku” (dokument dostępny pod adresem https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wytyczne-gis-mz-i-men-dla-organizatorow-wypoczynku-letniego-dzieci-i-mlodziezy-w-2021-roku)

Szczegółowe informacje dotyczące Akcji zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

Zapraszamy!

 

Dodatkowe informacje na temat programu:

 

Joanna Szrejner – Wydział Oświaty i Wychowania -  koordynator dzielnicowy
tel. 22 443 73 97

jszrejner@ursynow.pl

Piotr Nietz – Wydział Sportu i Rekreacji -  zastępca koordynatora dzielnicowego
tel. 22 443 72 78

pnietz@ursynow.pl

---------------------------------------------------

OPŁATA ZA OBIADY 

ogloszenie__OBIADY_-_CZERWIEC__2021r.doc

 

----------------------------------------

Lato w mieście

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujmy, że na stronie internetowej elektronicznego systemu zgłoszeń zostały zamieszczone informacje dot. palcówek organizujących Warszawską Akcję "Lato w Mieście" 2021 wraz z terminami.

 

https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl/vacatio-parents/main.action

 

 

SPIS POWSZECHNY

http://ursynow.pl/policzmy-sie-dla-polski/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DNI_OTWARTE_DLA_OSMOKLASISTOW.docx

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2021/2022

harmonogram_rekrutacji_do_przedszkoli_i_oddzialow_przedszkolnych_w_szkolach_podstawowych_na_rok_.pdf

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Harmonogram rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2021/2022

harmonogram_rekrutacji_do_klas_pierwszych_w_szkolach_podstawowych_na_rok_szkolny_2021_2021_0(5).doc

https://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14.01.2021

LIST DYREKTORA

LIST_DYREKTORA.docx

 

REGULAMIN ORGANIZACJI ZAJĘĆ W CZASIE REZIMU SANITARNEGO ORAZ ZASADY PRZYGOTOWANIA SZKOŁY DO PRACY Z WYKORZYSTANIEM METOD I TECHNIK KSZTAŁCENIA NA ODLEGŁOŚĆ W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM, PRZECIWDZIAŁANIEM I ZWALCZANIEM COVID - 19:

REGULAMIN_ORGANIZACJI_ZAJEC_W_CZASIE_REZIMU_SANITARNEGO_ORAZ_ZASADY_PRZYG._SZKOLY_DO_PRACY_Z_WY.docx

zal._1(1).docx

zal._2.(1).docx

zal._3(1).docx

zal._4.(1).docx

zal._5.(1).docx

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 81
    ul.Puszczyka 6
    02-785 Warszawa
  • /fax 022-643-60-26

Galeria zdjęć