Aktualności

  • Pismo Pana Burmistrz Roberta Kempy

    Pismo Pana Burmistrz Roberta Kempy
  • Lato w Mieście

    Lato w Mieście

     

    Informujemy, że dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestników akcji "Lato w Mieście 2018" w SP 81, dzieci biorą udział
    w zajęciach grup, do których są przypisane.

     

     


     

    Szanowni Państwo,

    informujemy, że zgodnie z regulaminem Wakacyjnej Placówki Edukacyjnej

     dyżur pełnimy  od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00 – 17.00.

    Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do przyprowadzenia dziecka do placówki najpóźniej

     

     do godz. 8.30  i odbioru dziecka w godzinach pracy placówki.

     

     


     

    Drodzy Rodzice,

    uprzejmie prosimy o zaopatrzenie  dzieci w   strój sportowy lub basenowy, jeżeli wymagają tego zajęcia. Na terenie placówki obowiązuje zmiana obuwia.

       

     UWAGA

     

     

    Zwrot opłaty za niewykorzystane przez uczestnika  posiłki nastąpi tylko po uprzednim telefonicznym (tel.226436026) lub osobistym zgłoszeniu nieobecności w Feryjnej Placówce Edukacyjnej  danym dniu, najpóźniej do godz. 8.30.

    Wniosek o zwrot opłaty za niewykorzystane przez dziecko posiłki rodzic / opiekun prawny składa do ostatniego dnia akcji w placówce tj. do 26 stycznia 2018 r., we wniosku należy wskazać dni, w których dziecko było nieobecne oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot.

     

    REGULAMIN_KORZYSTANIA_Z_HAL_UCSiR_2017_-_GRUPY_ZORGANIZOWANE.doc

     

    REGULAMIN_PUNKTU_DZIENNEGO_POBYTU_UCZESTNICZaCEGO_W_PROGRAMIE.docx

     

    REGULAMIN_PLYWALNI_Koncertowa_aktualny.doc

    Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 25 czerwca 2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

     10.00-11.00

    Hala Sportowa ul.Hawajska

     

     

    Grupa 2

     

     10.00- 11.00

    Arena Ursynów ul.Pileckiego

     

    Grupa 3

     

    11.00 – 12.00

    Basen ul.Hirszfelda

     

    Grupa 4

     

     

    10.00 – 11.00

     Warsztaty plastyczne ul. Amundsena

     

    Grupa 5

     

     11.00-12.00

    Pracownia Rzeźby ul. Amundsena

     

    Grupa 6

     

    13.00 – 14.00

    Kręgle ul.Pileckiego

     

    Grupa 7

     

    9.00-10.00

    Karate

     

    Grupa 8

     

     10.00-11.00

    Karate

     

    Grupa 9

    11.00-12.00

    Karate

     

     

    Grupa 10

    10.00-11.00

    Wycieczka do Muzeum Wojska Polskiego

     

     

    Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 26 czerwca 2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

    10.00 – 12.00

    Wycieczka do Łazienek Królewskich   

     

    Grupa 2

     

    9.00- 10.00

    Karate

       

     

    Grupa 3

     

    10.00 – 11.00

    Karate

     

     

    Grupa 4

     

     

    11.00 – 12.00

    Karate

     

    Grupa 5

     

     10.00-11.00

    Hala Sportowa ul.Hawajska

     

    Grupa 6

     

    10.00 – 11.00

    Arena Ursynów ul.Pileckiego

     

    Grupa 7

     

    11.00-12.00

    Basen ul.Hirszfelda

     

    Grupa 8

     

     9.30-10.30

    Straż Miejska

     

     

     

    Grupa 9

    10.30-11.30

    Straż Miejska

     

    Grupa 10

    9.30-11.00

    Pracownia Rzeźby ul. Amundsena

    Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 27 czerwca  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

    9.00 – 10.30

    Gry planszowe

     

    Grupa 2

     

     9.00 – 10.30

    Gry planszowe

     

    Grupa 3

     

    10.30 – 12.00

    Gry planszowe

     

    Grupa 4

     

     

    10.30 – 12.00

     Gry planszowe

     

    Grupa 5

     

    10.00 – 11.00

    Arena Ursynów ul.Pileckiego

     

    Grupa 6

     

     10.00-11.00

    Hala Sportowa ul.Hawajska

     

    Grupa 7

     

    10.00 – 11.00

    Warsztaty plastyczne ul. Amundsena

     

     

    Grupa 8

     

    11.00 – 12.00

    Warsztaty plastyczne ul. Amundsena

     

     

     

    Grupa 9

    13.00-14.00

    Kręgle

     

    Grupa 10

    9.00-10.00

    Karate

     

     

        

                                                          

    Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

                                                           na dzień 28 czerwca 2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

     9.30-11.30

    Muzeum w Wilanowie

     

    Grupa 2

     

     10.00- 12.00

    Ściana Południowa

     

     

    Grupa 3

     

     9.30 – 11.00

    Pracownia Rzeźby ul. Amundsena

     

    Grupa 4

     

     

    11.00– 12.30

     Pracownia Rzeźby ul. Amundsena

     

    Grupa 5

     

     9.00-10.00

    Karate

     

    Grupa 6

     

    10.00-11.00

    Karate

                

     

     

    Grupa 7

     

     10.00-11.00

    Hala Sportowa ul.Hawajska

     

    Grupa 8

     

     11.00-12.00

    Karate

     

     

    Grupa 9

    10.00-11.00

    Arena Ursynów ul.Pileckiego

     

    Grupa 10

    11.00-12.00

    Basen ul.Hirszfelda

     

     

    Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 29 czerwca  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

     11.00 – 12.00

    Basen ul. Hirszfelda

     

    Grupa 2

     

     10.00- 11.00

     Karate

     

    Grupa 3

     

    9.00-10.00

    Karate

     

    Grupa 4

     

     

    10.00-11.00

    Arena Ursynów ul.Pileckiego

     

    Grupa 5

     

    10.30-12.00

    Łazienki Królewskie

     

     

    Grupa 6

     

    10.00-12.00

    Muzeum Wojska Polskiego „Żołnierski plecak”

     

     

    Grupa 7

     

    13.00-14.00

    Kręgle

     

    Grupa 8

     

    10.00-11.00

    Hala Sportowa ul.Hawajska

     

     

     

    Grupa 9

    11.00-12.00

    Karate

     

    Grupa 10

      10.15 – 11.45

     Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

     

    Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 2 lipca  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

    10.00-11.00

    Arena Ursynów ul.Pileckiego

     

    Grupa 2

     

    12.00 – 13.00

    Basen ul. Hirszfelda

     

    Grupa 3

     

    10.00-11.00

    Hala Sportowa ul.Hawajska

     

     

    Grupa 4

     

     

    11.00 – 12.00

    Warsztaty plastyczne ul. Amundsena

     

                 

     

    Grupa 5

     

    13.00-14.00

    Kręgle  

     

     

    Grupa 6

     

        10.00 – 12.00

     Gry planszowe

     

     

    Grupa 7

     

     10.00-12.00

    Łazienki Królewskie

       

     

     

    Grupa 8

     

     10.00 – 11.00

    Warsztaty plastyczne ul. Amundsena

     

     

    Grupa 9

    10.00-12.00

    Park dinozaurów

     

    Grupa 10

    10.00-12.00

    Bulwary wiślane – „Legendy Warszawy”

     

    Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 3 lipca  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

    10.00-12.00

    Park dinozaurów

     

    Grupa 2

     

    10.00-12.00

    Bulwary wiślane – „Legendy Warszawy”

     

    Grupa 3

     

     09.30-11.00

    Pracownia Rzeźby ul. Amundsena

     

    Grupa 4

     

     

    10.00-12.00

    Łazienki Królewskie

     

     

    Grupa 5

     

    11.00 – 12.00

    Basen ul. Hirszfelda        

     

    Grupa 6

     

    12.00-13.00

    Muzeum Warszawy-„Nowe szaty warszawiaka” 

     

     

    Grupa 7

     

    10.00 – 11.00

    Arena Ursynów ul.Pileckiego

     

     

    Grupa 8

     

    10.00-11.00

    Hala Sportowa ul.Hawajska

     

     

     

     

    Grupa 9

    10.00-12.00

    Muzeum Geologiczne

     

    Grupa 10

    10.00 – 12.00

     Gry planszowe

     

     

    Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 4 lipca  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

    10.00-11.00

    Hala Sportowa ul.Hawajska

     

     

    Grupa 2

     

      10.00 – 12.00

    Warsztaty plastyczne ul. Amundsena

              

     

     

    Grupa 3

     

    10.00 – 11.00

    Arena Ursynów ul.Pileckiego

     

     

    Grupa 4

     

     

    13.00-14.00

    Kręgle

     

     

    Grupa 5

     

     10.00-12.00

    Bulwary wiślane – „Legendy Warszawy”

     

    Grupa 6

     

       10.00-12.00

    Park dinozaurów

     

     

    Grupa 7

     

    11.00 – 12.00

    Warsztaty plastyczne ul. Amundsena

             

     

     

    Grupa 8

     

    10.00-12.00

    Muzeum Wojska Polskiego

     

     

    Grupa 9

    10.00-12.00

    Łazienki Królewskie

     

    Grupa 10

    10.00-12.00

    Muzeum Geologiczne

     

    Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 5 lipca 2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

    11.00– 12.30

     Pracownia Rzeźby ul. Amundsena

     

    Grupa 2

     

    10.00-12.00

    Łazienki Królewskie

     

     

    Grupa 3

     

    10.00-12.00

    Turniej sportowy

     

    Grupa 4

     

     

    10.00-12.00

    Muzeum Geologiczne

     

    Grupa 5

     

    10.15-12.00

    Muzeum Narodowe – „Królowie Polski"            

               

     

     

    Grupa 6

     

    9.30-11.00

    Pracownia Rzeźby ul. Amundsena

     

    Grupa 7

     

    10.00-12.00

    Turniej sportowe

     

     

    Grupa 8

     

     10.00-12.00

    Ściana Południowa

     

     

     

    Grupa 9

    10.00-11.00

    Arena Ursynów ul.Pileckiego

     

    Grupa 10

    10.00-11.00

    Hala Sportowa ul.Hawajska

     

     

    Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 6 lipca 2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

    10.00-12.00

    Bulwary wiślane – „Legendy Warszawy”

     

    Grupa 2

     

    13.00-14.00

    Kręgle

     

    Grupa 3

     

    10.00-12.00

    Starówka-„Legendy”

     

    Grupa 4

     

     

    10.00-11.00

    Hala Sportowa ul.Hawajska

     

                

     

    Grupa 5

     

     10.00-12.00

    ZOO           

     

     

    Grupa 6

     

     10.00-12.00

    Muzeum Geologiczne  

     

     

    Grupa 7

     

    11.00-12.00

    Park Dinozaurów

     

    Grupa 8

     

     11.00-12.00

    Basen ul.Hirszfelda

     

     

     

    Grupa 9

    10.30-11.30

    Plac Zabaw - HULAKULA

     

    Grupa 10

    10.00-11.00

    Arena Ursynów ul.Pileckiego

     

     

    Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 9 lipca 2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

    11.00-12.00

    Teatr Scena ,,Cmok Smok’’ Kajakowa 12 B

     

    Grupa 2

     

    11.00 – 12.00

    Basen ul. Hirszfelda        

     

    Grupa 3

     

    10.00– 12.00

     Pracownia Rzeźby ul. Amundsena 4

     

    Grupa 4

     

     

    10.00 12.00                   13.00-14.00

    Robotyka                       Kręgle

                             

     

    Grupa 5

     

                

    10.00-11.00

    Hala Sportowa ul.Hawajska

     

     

     

    Grupa 6

     

       

    10.00-11.00

    Arena Ursynów ul.Pileckiego

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 10 lipca  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

    10.00-11.00

    Hala Sportowa ul.Hawajska

     

     

     

    Grupa 2

     

    10.00-11.00

    Arena Ursynów ul.Pileckiego

     

    Grupa 3

     

    10.00-12.00

    ZOO

     

    Grupa 4

     

     

    13.30-15.30

    Teatr ,,Wiślana opowieść’’ oraz warsztaty lalkarskie

     

    Grupa 5

     

                

    9.30– 11.00

     Pracownia Rzeźby ul. Amundsena 4

     

    Grupa 6

     

       

           10.00-12.00

    Ściana Południowa ul.Hirszfelda    

     

     

     

     

    Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 11 lipca  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

    10.00-12.00

    Multikino -  film pt.,,Uprowadzona księżniczka’’

     

    Grupa 2

     

    10.00-12.00

    Multikino -  film pt.,,Uprowadzona księżniczka’’

     

    Grupa 3

     

    10.00-12.00

    Multikino -  film pt.,,Uprowadzona księżniczka’’

     

    Grupa 4

     

     

     

    10.00-12.00

    Multikino -  film pt.,,Uprowadzona księżniczka’’

     

    Grupa 5

     

                

    12.00-13.00

    Muzeum Drukarstwa ,,Ksiąg zdobienie’’

      ul. Ząbkowska 23/25

     

    Grupa 6

     

       

           11.00-12.00

    Basen ul.Hirszfelda    

     

     

     

     

    Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 12 lipca  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

    9.30– 11.00

     Pracownia Rzeźby ul. Amundsena 4

     

    Grupa 2

     

        

    11.00– 12.30

     Pracownia Rzeźby ul. Amundsena 4

     

    Grupa 3

     

    11.00-12.00

    Basen ul. Hirszfelda

     

    Grupa 4

     

     

    10.00-11.00

    Hala Sportowa ul.Hawajska

     

     

     

    Grupa 5

     

                

    10.00-11.00

    Arena Ursynów ul.Pileckiego

     

    Grupa 6

     

        10.00-11.00

    Łazienki Królewskie

     

     

     

                                                                  Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 13 lipca  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

    10.00-11.00

    Arena Ursynów ul.Pileckiego

     

    Grupa 2

     

                 

    11.00-12.00

    Muzeum Warszawy ,,Przygoda na Starym Mieście’’

     

    Grupa 3

     

    12.00-13.00

    Muzeum Warszawy ,,Legendy z dreszczykiem’’

     

    Grupa 4

     

     

    10.30-11.30

    Muzeum Warszawskiej Pragi ,,Lato ze zwierzakami z warszawskiego ZOO ‘’ lekcja oraz warsztaty

     

    Grupa 5

     

                

           11.00-12.00                            13.00-14.00

    Basen ul.Hirszfelda                         Kręgle

     

     

    Grupa 6

     

    10.00-11.00

    Hala Sportowa ul.Hawajska

     

     

     

     

  • Szkoła Bliżej Nauki

  • UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

    Dyrekcja szkoły zaprasza Rodziców i Uczniów na uroczyste zakończenie

    roku szkolnego 2017/2018, które odbędzie się 22 czerwca o godzinie 9.00 (klasy 4 - 7)

     oraz 11.00 (klasy 0 - 3)

    Serdecznie zapraszamy!

  • Potwierdzeniem zapisu dziecka do programu „Lato w mieście”...(nie dotyczy dyżuru wakacyjnego)

    Potwierdzeniem zapisu dziecka do programu „Lato w mieście” w placówce, do której dziecko zostało zakwalifikowane jest wniesienie opłaty za posiłki, w terminie do 18 czerwca 2018 r. do godz. 15:00.

    Opłatę w wysokości 7 złotych za dzień należy wpłacić na rachunek bankowy:

    61 1030 1508 0000 0005 5035 1072.

    W tytule przelewu należy wpisać:

    Żywienie Lato w Mieście, nazwisko i imię dziecka, termin pobytu".

     

  • HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

    HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

    8 maja 2018

    PROPOZYCJE OCEN, ZAGROŻENIA

     

    Klasa

    Sala

    Wychowawca

    godzina

     

     

     

     

          0A

    7

    Marzena Galbarczyk

    17.00

          1A

    8

    Joanna Kuchta

    17.00

          1B

    8

    Magdalena Żanowska

    18.00

          2A

    3

    Alicja Kozik

    17.00  

     

          3A

    1

    Bożena Kołacz

    18.00

          3B

    4

    Izabela Grzelak

    18.00

          3C

    4

    Agnieszka Sawicka

    17.00

          3D

    1

    Izabela Maciejewska

    17.00

         

     

          4A

    s. 10

    Hanna Studzińska

    17.00

          4B

    s. 6

    Katarzyna Oleniak

    17.00

          4C

    s. 9

    Monika Urban

    17.00

          5A

    10A

    Ewa Cieśla

    17.00

          5B

    4A

    Elżbieta Wojda

    17.00

          5C

    11

    Barbara Zielińska

    17.00

          6A

    20

    Anna Paprocka

    17.00

          6B

    5

    Maria Błaszkowska

    17.00

          7A

    2

    Wanda Skrzypczyk

    17.00

           7B

    9

    Dorota Wolanin - Łubkowska

    18.00

     

     

     

     

    Nauczyciele, którzy nie są wychowawcami, oczekują na Rodziców w pokoju nauczycielskim (przy forum).

     

  • WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK

    Wszystkie informacje dotyczące akcji "Wielka Zbiórka Książek"

    są dostępne w LIBRUSIE.

    Zapraszamy do udziału.WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK - Obrazek 1

  • HARMONOGRAM SPOTKAŃ W DNIU 10.04.2018

    HARMONOGRAM SPOTKAŃ W DNIU 10.04.2018

    15.00 - 17.00 -  dyżur pedagoga i psychologa (gabinet pedagoga)
    17.00 - klasa 0a - spotkanie z wychowawcą w sali 7

    17.00 - klasy 4a, 4b, 4c - pogadanka eksperta z dziedziny Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (świetlica) - omówienie programu edukacyjnego skierowanego do uczniów ubiegających się o wydanie karty rowerowej poprzedzająca  zajęcia z uczniami

    18.00 - klasa 7a, 7b  - spotkanie z dyrekcją i nauczycielami (w świetlicy)

    17.00 - 18.30 -  spotkania indywidualne z nauczycielami (z nauczycielami uczącymi w klasach siódmych do 18.00)


    Sala 5
    Błaszkowska Maria - język polski
    Cieśla Ewa - język polski, język niemiecki (do 18.00)
    Skrzypczyk Wanda - język polski (do 18.00)

    Zielińska Agnieszka - biologia, przyroda (do 18.00)

    Sala 6
    Pełnia - Iwanicka Ewa - przyroda, matematyka
    Smolińska Karolina - muzyka
    Wojda Elżbieta - matematyka(do 18.00)
    Szafrańki Jerzy - fizyka(do 18.00)

    Sala 9
    Czyż Adam - język hiszpański(do 18.00)
    Mroczyk Katarzyna - język angielski
    Studzińska Hanna - język angielski

    Sala 10
    Bugajewska Magdalena - religia
    Okła Wioletta - religia
    Urban Monika - język angielski(do 18.00)

    Sala 10a
    Kapera Maciej - wychowanie fizyczne
    Kempa Adam - wychowanie fizyczne
    Nowakowska Elżbieta - wychowanie fizyczne
    Szeląg Tomasz - wychowanie fizyczne

    Sala 11
    Dziwirek Aleksandra - matematyka, informatyka
    Wolanin -Łubkowska Dorota - język angielski, plastyka(do 18.00)
    Zielińska Barbara - technika, informatyka

    Sala 12a
    Sadowska - Martyka  Anneta - język angielski

    Sala 20
    Paprocka Anna - historia (do 18.00)
    Pełnia - Iwanicka Beata - chemia(do 18.00)
    Sitkiewicz Alicja - geografia (do 18.00)


    W klasach  1a, 2a, 3a, 3b, 3c, 3d - spotkania odbywają się według harmonogramów podanych przez wychowawców.

  • DYSKOTEKA

    Szanowni Państwo,

     informujemy, że 12 kwietnia od godziny 18.00 do godziny 20.00 odbędzie się  dyskoteka dla uczniów klas 4 - 7.

    Organizatorem dyskoteki jest Rada Rodziców.

    Z poważaniem

    Dyrekcja

  •  Dyrektor SP 81 informuje, że w roku szkolnym 2017/18 uczniowie mogą korzystać z opieki w szkole w następujące dni wiosennej przerwy świątecznej:

    - 29.03.2018 (czwartek) w godzinach od 7.00 do 17.00

    - 30.03.2018 (piątek) w godzinach od 7.00 do 15.00

    - 03.04.2018 (wtorek) w godzinach od 7.00 do 17.00

     

    Deklaracje dotyczące wiosennej przerwy świątecznej  znajdują się na stronie szkoły (poniżej) i w sekretariacie.

     

    Rodzice samodzielnie pobierają karty i wypełnione składają w sekretariacie  do 26.03.2018 r.

     

     

    deklaracja.docx

     

     

  • SPOTKANIE INFORMACYJNE

    Dyrekcja szkoły zaprasza Rodziców dzieci sześcioletnich na spotkanie informacyjne,

    które odbędzie się 6 marca 2018 roku o godzinie 18.30 na forum szkoły.

  • REKRUTACJA 2018/2019 oraz list Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy do rodziców dzieci 6-letnich

  • Ekoliga

        URSYNOWSKA EKOLIGA

        zbiórka makulatury w naszej szkole odbędzie się

    1. 6 marca
    2. 17 kwietnia
    3. 15 maja

    w godzinach 7.00 – 9.00

  • BAL KARNAWAŁOWY KL. 4 - 7

    Szanowni Państwo,

    Dyrekcja szkoły informuje, że Społeczna Rada Rodziców podjęła w dniu dzisiejszym decyzję o odwołaniu balu karnawałowego dla klas 4 - 7 z powodu dużej absencji wśród uczniów.
    W zamian Społeczna Rada Rodziców zobowiązała się zorganizować dyskotekę dla uczniów klas 4 - 7 w kwietniu.

    Z poważaniem,
    Dyrekcja

  • BAL KARNAWAŁOWY

    Szanowni Państwo,

    w imieniu Społecznej Rady Rodziców oraz Dyrekcji szkoły zapraszamy wszystkich uczniów na bal karnawałowy, który odbędzie się 8 lutego 2018 r.  w godzinach 14.00 – 16.30 dla klas 0 – 3 oraz  17.30 – 20.00 dla klas 4 – 7.

    Z poważaniem,

    Dyrekcja

  • Centrum Nauki Kopernik

    Nasi uczniowie klas V w tym roku szkolnym biorą udzial w projekcie we współpracy z Centrum Nauki Kopernik.

  • Zima w Mieście

    Zima w Mieście

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Regulamin placówki    111.pdf

     

    REGULAMIN_PLYWALNI_Koncertowa_aktualny.doc

     

    REGULAMIN_KORZYSTANIA_Z_HAL_UCSiR_2018_-_GRUPY_ZORGANIZOWANE.docx

     

    Informujemy, że dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestników akcji "Zima w Mieście 2018" w SP 81, dzieci biorą udział
    w zajęciach grup, do których są przypisane.

     

     


     

     

    Szanowni Państwo,

    informujemy, że zgodnie z regulaminem Wakacyjnej Placówki Edukacyjnej

     dyżur pełnimy  od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00 – 17.00.

    Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do przyprowadzenia dziecka do placówki najpóźniej

     

     do godz. 8.30  i odbioru dziecka w godzinach pracy placówki.

     

     


     

    Drodzy Rodzice,

    uprzejmie prosimy o zaopatrzenie  dzieci w   strój sportowy lub basenowy, jeżeli wymagają tego zajęcia.

    Na terenie placówki obowiązuje zmiana obuwia.

    Dzieci korzystające z Figlowiska pobyt bezplatny.Wypożyczeniae Łyżew 10zł.

       

     


     

    PLAN DNIA AKCJI "Zima  W MIEŚCIE 2018"

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 81

     

    7.00-8.30 - Zbiórka, zapisy dzieci na listy obecności, zajęcia integracyjne.

     

    8.30-10.00 - Zajęcia świetlicowe, drugie śniadanie, przypomnienie zasad BHP, przygotowanie do wyjścia.

     

    9.00-12.00  - Zajęcia planowane: wycieczki, spacery, zajęcia z instruktorami, wyjścia na zewnątrz placówki.

     

    12.00-13.30 - Obiad, relaks po obiedzie.

     

    13.30-16.00 - Zajęcia programowe z wychowawcami: plastyczne, literackie, sportowe, zabawy ruchowe, zabawy przy muzyce, z chustą animacyjną, czytanie literatury dziecięcej, zabawy na placu zabaw, wyjścia do kręgielni.

     

    16.00-17.00 - Zajęcia integracyjne, zabawy przy muzyce.

     

     


     

    UWAGA

     

     

    Zwrot opłaty za niewykorzystane przez uczestnika  posiłki nastąpi tylko po uprzednim telefonicznym (tel.226436026) lub osobistym zgłoszeniu nieobecności w Feryjnej Placówce Edukacyjnej  danym dniu, najpóźniej do godz. 8.30.

    Wniosek o zwrot opłaty za niewykorzystane przez dziecko posiłki rodzic / opiekun prawny składa do ostatniego dnia akcji w placówce tj. do 26 stycznia 2018 r., we wniosku należy wskazać dni, w których dziecko było nieobecne oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot.

     

                                         Listy dzieci :

     

    lista_zima_2.doc

     

     

    Program dziennych wyjść:

     

                            Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 15 stycznia  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

     

    10.00 – 11.30

    Dom Sztuki ,,Kolory Maroka’’

     

    Grupa 2

     

     

    14.00 – 15.00

    Kręgle

     

    Grupa 3

     

     

    10.00 – 11.00

    Karate

     

    Grupa 4

     

    10.00 – 11.00

    Basen ul. Koncertowa

     

     

    Grupa 5

     

     

    Gry planszowe

     

    Grupa 6

     

     

    10.00 – 11.00

    Hala sportowa ul. Pileckiego

     

    Grupa 7

     

     

    10.00 – 11.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

    Grupa 8

     

     

    11.00 – 12.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

     

    Grupa 9

     

    11.00 – 12.00

    Hala sportowa ul. Pileckiego

     

    Grupa 10

     

    11.00 – 12.00

    Basen

     

     

     

                            Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 16 stycznia  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

     

    10.00 – 11.00

    Karate

     

    Grupa 2

     

     

    11.00 – 12.00

    Basen

     

    Grupa 3

     

     

    10.00 – 11.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

    Grupa 4

     

     

     

    10.00 – 11.00

    Łyżwy

     

    Grupa 5

     

     

    11.00 – 12.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

     

    Grupa 6

     

     

    9.45 – 11.15

    Rzeźba ul. Amundsena

     

    Grupa 7

     

     

    11.30 – 13.00

    Rzeźba ul. Amundsena

     

    Grupa 8

     

     

    Gry planszowe

     

     

    Grupa 9

     

    Ogrody Muzyczne

    11.30-12.30

     

     

    Grupa 10

     

    Zajęcia plastyczne -

    ,,Bezpieczne zabawy zimowe’’

     

                               Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 17 stycznia  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

     

    10.00 – 11.00

    Ogrody Muzyczne

     

    Grupa 2

     

     

    1.00 – 12.00

    Karate

     

    Grupa 3

     

     

    10.00 – 11.00

    Ogrody Muzyczne

     

    Grupa 4

     

     

    10.00-12.00

    Muzeum Wojska Polskiego

     

    Grupa 5

     

     

    11.00 – 12.00

    Basen ul. Koncertowa

     

     

    Grupa 6

     

     

    11.00 – 12.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

     

    Grupa 7

     

     

    10.00 – 12.00

    ,,Ściana Południowa’’ ul. Hirszfelda

     

    Grupa 8

     

     

    10.00 – 12.00

    ,,Ściana Południowa’’ ul. Hirszfelda

     

     

    Grupa 9

     

    Zajęcia plastyczne -

    ,,Bezpieczne zabawy zimowe’’

     

    Grupa 10

    10.00-12.00

    Muzeum Wojska Polskiego

     

     

                                 Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 18 stycznia  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

     

    10.00 – 12.00

    Multikino ,,Paddington 2’’

     

    Grupa 2

     

     

    10.00 – 12.00

    Multikino ,,Paddington 2’’

     

    Grupa 3

     

     

    9.45 – 11.15

    Rzeźba ul Amundsena

     

    Grupa 4

     

     

    10.00 – 11.00

    Karate

     

    Grupa 5

     

     

    10.00 – 11.00

    Ogrody Muzyczne

     

    Grupa 6

     

     

    11.00 – 12.00

    Basen ul. Koncertowa

     

    Grupa 7

     

     

    10.00 – 12.00

    Multikino ,,Paddington 2’’

     

    Grupa 8

     

     

    11.30 – 13.00

    Rzeźba ul. Amundsena

     

    Grupa 9

     

    10.00 – 11.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

    Grupa 10

     

    11.00 – 12.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

                                Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 19 stycznia  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

     

    14.00 – 15.00

    Kręgle

     

    Grupa 2

     

     

    11.00 – 12.00

    Basen ul. Koncertowa

     

    Grupa 3

     

     

    Zajęcia komputerowe –

    ,,Bezpieczeństwo w sieci’’

     

    Grupa 4

     

     

     

    Zajęcia plastyczne –

    ,,Bezpieczne zabawy zimowe’’

     

     

    Grupa 5

     

     

    10.00 – 11.00

    Karate

     

    Grupa 6

     

     

    10.00 – 11.00

    Łyżwy

     

    Grupa 7

     

     

    10.00 – 11.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

    Grupa 8

     

     

    11.00 – 12.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

    Grupa 9

     

    11.00 – 12.00

    Basen ul. Koncertowa

     

    Grupa 10

     

    11.00 – 12.00

    Karate

     

     

                              Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 22 stycznia  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

     

    10.00 – 11.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

    Grupa 2

     

     

    10.00 – 11.00

    Hala sportowa ul. Pileckiego

     

    Grupa 3

     

     

    11.00 – 12.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

    Grupa 4

     

     

     

    11.00 – 12.00

    Hala sportowa ul. Pileckiego

     

    Grupa 5

     

     

    10.00 – 11.30

    Dom Sztuki ,, Kolory Maroka’’

     

    Grupa 6

     

     

    10.00 – 11.00

    Ogrody Muzyczne

     

     

    Grupa 7

     

     

    11.00 – 12.00

    Basen ul. Koncertowa

     

    Grupa 8

     

     

    13.30 – 14.15

    ,,Noworoczne anioły’’ – zajęcia z witrażu

     

    Grupa 9

     

    14.15 – 15.00

    ,,Noworoczne anioły’’ – zajęcia z witrażu

     

    Grupa 10

     

    10.00 – 11.00

    Basen ul. Koncertowa

     

                                Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 23 stycznia  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

     

    10.00 – 11.30

    Hala sportowa ul. Pileckiego

     

    Grupa 2

     

     

    9.45 – 11.15

    Rzeźba ul. Amundsena

     

    Grupa 3

     

     

    10.00 – 11.00

    Basen ul. Koncertowa

     

     

    Grupa 4

     

     

     

    11.30 – 13.00

    Rzeźba ul. Amundsena

     

    Grupa 5

     

     

    10.00 – 11.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

     

    Grupa 6

     

     

    11.00 – 12.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

     

    Grupa 7

     

     

    13.30 – 14.15

    ,,Noworoczne anioły’’ – zajęcia z witrażu

     

     

    Grupa 8

     

     

    11.00 – 12.00

    Basen ul. Koncertowa

     

    Grupa 9

     

    11.30 – 12.30

    Ogrody muzyczne

     

    Grupa 10

     

    14.15 – 15.00

    ,,Noworoczne anioły’’ – zajęcia z witrażu

     

     

     

                              Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 24 stycznia  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

     

    10.00 – 11.00

    Straż Miejska

     

    Grupa 2

     

     

    13.30 – 14.15

    ,,Noworoczne anioły’’ – zajęcia z witrażu

     

     

    Grupa 3

     

     

    14.15 – 15.00

    ,,Noworoczne anioły’’ – zajęcia z witrażu

     

     

    Grupa 4

     

     

    11.00 – 12.00

    Basen ul. Koncertowa

     

    Grupa 5

     

     

    10.00 – 11.30

    Hala sportowa ul. Pileckiego

     

     

    Grupa 6

     

     

    14.00 – 15.00

    Kręgle

     

    Grupa 7

     

     

    10.00 – 11.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

    Grupa 8

     

     

    10.00 – 11.00

                                Straż  Miejska

     

    Grupa 9

     

    10.00 – 11.00

    Basen ul. Koncertowa

     

    Grupa 10

     

    10.00 – 11.00

    Basen ul. Koncertowa

     

     

                             Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 25 stycznia  2018 roku

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

     

    9.45 – 11.15

    Rzeźba ul. Amundsena

     

    Grupa 2

     

     

    10.00 – 11.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

    Grupa 3

     

     

    10.00 – 11.30

    Hala sportowa ul. Pileckiego

     

    Grupa 4

     

     

     

    10.00 – 12.00

    Multikino ,, Fernando’’

     

    Grupa 5

     

     

    10.15 – 12.00

    Muzeum Narodowe

     

    Grupa 6

     

     

    10.15 – 12.00

    Muzeum Narodowe

     

    Grupa 7

     

     

    11.30 -  – 13.00

    Rzeźba ul. Amundsena

     

    Grupa 8

     

     

    10.00 – 11.00

    Basen ul. Koncertowa

     

    Grupa 9

     

    10.00 – 12.00

    Multikino film pt.,,Fernando’’

     

    Grupa 10

     

    10.00 – 12.00

    Multikino film pt.,,Fernando’’

     

     

     

                               Zajęcia planowane dla poszczególnych grup

    na dzień 26 stycznia  2018 roku

     

     

     

     

    "Feryjne otwarte spotkania artystyczne" :(25 miejsc ) godz.13.00-16.00   - prosimy o zapisy dla dzieci chętnych ze wszystkich grup.

     

     

     

     

    Grupa

     

     

    Zajęcia

     

    Grupa 1

     

     

    9.00 – 12.00

    ZOO

     

    Grupa 2

     

     

    10.00 – 11.00

    Basen

     

    Grupa 3

     

    11.15-12.15

    Dom Spotkań z  Historią

     

    Grupa 4

     

     

     

    10.00 – 11.00

    Hala sportowa ul. Hawajska

     

    Grupa 5

     

     

    11.00 – 12.00

    Basen ul. Koncertowa

     

    Grupa 6

     

     

    10.00 – 12.00

    Hala sportowa ul. Pileckiego

     

    Grupa 7

     

     

    Zajęcia komputerowe ,,Bezpieczeństwo w sieci’’

     

    Grupa 8

     

     

    11.00 – 12.00

    Hala sportowa ul Hawajska

     

    Grupa 9

     

    10.00 – 11.00

    Łyżwy

     

    Grupa 10

     

    10.00 – 11.00

    Basen ul. Koncertowa

     

     

     

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 81
    ul.Puszczyka 6
    02-785 Warszawa
  • /fax 022-643-60-26

Galeria zdjęć